Rzetelna Firma

O Firmie

Nasze biuro rachunkowe jest nowoczesną firmą nastawioną na potrzeby Klienta.

Naszym celem jest zapewnienie kompleksowego doradztwa rachunkowo-finansowego i gospodarczego firmom polskim i zagranicznym. Prowadzimy obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.

Naszymi Klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też spółki prawa handlowego.
Miejscem naszej pracy jest Kraków.

Usługi księgowe świadczymy również w języku angielskim i niemieckim.

Zdobyte doświadczenie pozwala zagwarantować nam merytoryczny profesjonalizm, wyrażający się m.in. szczegółową weryfikacją każdego dokumentu księgowego i zdarzenia gospodarczego pod względem zgodności z polskimi przepisami o rachunkowości i przepisami podatkowymi.

Dążymy do doskonałości we wszystkim co robimy. Staramy się stale tworzyć nowoczesne rozwiązania zmierzające do udoskonalenia obsługi Klienta:

  • stworzyliśmy system komunikacji z Klientem przy wykorzystaniu Internetu, dzięki któremu Klient otrzymuje szybki dostęp do niezbędnych informacji
  • stawiamy na nowoczesne i niezawodne narzędzia pracy - korzystamy z najnowszej wersji oprogramowania firmy CDN Klasyka i Optima rekomendowanego przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce